Autor

Witaj!

Ta strona powstała z myślą o Tobie, o ile naprawdę intrygują i inspirują Cię nieokryte tajemnice, poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, nie wystarczy Ci tylko to, co serwują nam mainstreamowe media i poprawne uniwersyteckie podręczniki.

Jeśli szukasz dobrej energii i pozytywnych wibracji – moja strona stoi przed Tobą otworem. Pamiętaj jednak, że podobnie jak w „Matrixie”, gdy zaczniesz korzystać z prawdy, iluzja plastykowego świata może zacząć Cię… hm… martwić.

Dlaczego Ja? Dlaczego taka strona? Dlaczego w ten sposób?

Pasja do poszukiwania prawdy towarzyszy mi od zawsze. Pytam, szukam, czytam, oglądam, a tu dzielę się z Tobą tym, co naprawdę uznałem za intrygujące.

Od 1992 roku mam styczność z mediami. Całe lata przepracowałem przed radiowym mikrofonem i telewizyjną kamerą. Z wykształcenia jestem specjalistą od PR i dziennikarzem. Szkoliłem się w coachingu i NLP.

Poza odkrywaniem tajemnic, alternatywną wiedzą i (magicznymi) wywiadami z ciekawymi ludźmi, znajdziesz tu również medytacje prowadzone. Całkowicie autorskie i darmowe – dziele się nimi, bo wiem, że naturalną konsekwencją wejścia na drogę poszukiwania prawdy, jest związany z tym rozwój osobisty i duchowy, a do tego ostatniego medytacja po prostu się przydaje. Poza tym na prozdrowotne walory – uspokaja umysł i odpręża ciało.

Jeśli chcesz opowiedzieć mi swoją historię, zapraszam Cię serdecznie!

Kontakt do mnie: erben.pl (at) gmail.com

Erben z ERBEN.pl